Skip to content

Fizjoterapia

Klient Capital Ski ma dostęp do szerokiej oferty usług naszej profesjonalnej strefy fizjoterapii. Stworzyliśmy ją, ponieważ wiemy jak istotne jest zachowanie równowagi pomiędzy treningiem a regeneracją, a także dobrostan i zdrowie całego ciała – nie tylko u sportowców.
Zapraszamy do nas wszystkich, którzy cenią sobie zarówno profesjonalizm, jak i niebanalną osobowość naszych fizjoterapeutów.

Strefą fizjoterapii Capital Ski zawiaduje Maciej Włodarczyk – wieloletni koordynator fizjoterapeutów w Polskim Związku Lekkiej Atletyki. Maciej to osobisty fizjoterapeuta zawodowych lekkoatletów, m.in.: Piotra Małachowskiego, Marii Andrejczyk, Pawła Fajdka, Joanny Fiodorow, Roberta Urbanka, towarzyszący im w zawodach na całym świecie. W Rio de Janeiro w 2016 roku należał do Misji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Co nas wyróżnia i co jest główną misją strefy fizjoterapii?

Najbardziej zależy nam na uzdrowieniu polskiej fizjoterapii, by kojarzyła się z najwyższymi standardami światowymi. Dlatego Klientowi poświęcamy pełne 60 min i u każdego wdrażamy program spersonalizowanej rehabilitacji. Dobieramy zabiegi do potrzeb Klienta, a ćwiczenia do jego możliwości ruchowych.

Chcemy sprawiać też, by sportowcy szybciej wracali do pełnej sprawności fizycznej i realizacji swoich marzeń sportowych.

Mamy nadzieję, że nasze rzetelne podejście do sposobu wykonywania zawodu fizjoterapeuty zbuduje lepszy wizerunek współczesnej fizjoterapii w Polsce.

konsultacje fizjoterapeutyczne
rehabilitację po wypadkach, chorobach, kontuzjach, itp.
taping sportowy
masaż leczniczy
zabiegi kinezyterapeutyczne
masaż relaksacyjny
krioterapię
masaż punktów spustowych
ćwiczenia rehabilitacyjne
masaż sportowy
suche igłowanie
funkcjonalny trening medyczny

Usługi w strefie fizjoterapii

Mamy nadzieję, że Państwu także spodoba się nasze spojrzenie na fizjoterapię

Warto dać swemu ciału szansę na lepsze funkcjonowanie i po prostu zapisać się na sesję w fizjoterapii. Tym bardziej, że dzięki naszemu personalnemu podejściu do pacjenta, do jego zdrowia i całościowego rozwoju fizycznego, realizujemy jakościową i kompleksową opiekę. Naszym celem jest to, by klient poczuł się w pełni zaopiekowany i by odczuł pozytywne efekty wizyty.