Skip to content

Fizjoterapia

Strefą fizjoterapii Capital Ski zawiaduje Maciej Włodarczyk – wieloletni koordynator fizjoterapeutów w Polskim Związku Lekkiej Atletyki. Maciej to osobisty fizjoterapeuta zawodowych lekkoatletów, m.in.: Piotra Małachowskiego, Marii Andrejczyk, Pawła Fajdka, Joanny Fiodorow, Roberta Urbanka, towarzyszący im w zawodach na całym świecie. W Rio de Janeiro w 2016 roku należał do Misji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego. 

Klient Capital Ski ma dostęp do szerokiej oferty usług naszej profesjonalnej strefy fizjoterapii. Stworzyliśmy ją, ponieważ wiemy jak istotne jest zachowanie równowagi pomiędzy treningiem a regeneracją, a także dobrostan i zdrowie całego ciała – nie tylko u sportowców.
Zapraszamy do nas wszystkich, którzy cenią sobie zarówno profesjonalizm, jak i niebanalną osobowość naszych fizjoterapeutów.

Co nas wyróżnia i co jest główną misją strefy fizjoterapii?

Najbardziej zależy nam na uzdrowieniu polskiej fizjoterapii, by kojarzyła się z najwyższymi standardami światowymi. Dlatego Klientowi poświęcamy pełne 60 min i u każdego wdrażamy program spersonalizowanej rehabilitacji. Dobieramy zabiegi do potrzeb Klienta, a ćwiczenia do jego możliwości ruchowych.

Chcemy sprawiać też, by sportowcy szybciej wracali do pełnej sprawności fizycznej i realizacji swoich marzeń sportowych.

Mamy nadzieję, że nasze rzetelne podejście do sposobu wykonywania zawodu fizjoterapeuty zbuduje lepszy wizerunek współczesnej fizjoterapii w Polsce.

Usługi w strefie fizjoterapii

konsultacje fizjoterapeutyczne
rehabilitację po wypadkach, chorobach, kontuzjach, itp.
taping sportowy
masaż leczniczy
zabiegi kinezyterapeutyczne
masaż relaksacyjny
krioterapię
masaż punktów spustowych
ćwiczenia rehabilitacyjne
masaż sportowy
suche igłowanie
funkcjonalny trening medyczny

Mamy nadzieję, że Państwu także spodoba się nasze spojrzenie na fizjoterapię

Warto dać swemu ciału szansę na lepsze funkcjonowanie i po prostu zapisać się na sesję w fizjoterapii. Tym bardziej, że dzięki naszemu personalnemu podejściu do pacjenta, do jego zdrowia i całościowego rozwoju fizycznego, realizujemy jakościową i kompleksową opiekę. Naszym celem jest to, by klient poczuł się w pełni zaopiekowany i by odczuł pozytywne efekty wizyty.